Instrukcja logowania do panelu rodzica

Adres strony iDziennika: http://iuczniowie.eduportal.koszalin.pl

W celu korzystania z dziennika jako rodzic/opiekun należy dostarczyć wychowawcy klasy swój email oraz nr PESEL.

Użytkownicy, którzy logują się pierwszy raz do iDziennika (bądź nie logowali się przez dłuższy czas) korzystają z opcji: "nie pamietam jak się zalogować".
W następnym kroku należy wpisać swój email bądź PESEL, następnie kliknąć w kwadrat "nie jestem robotem" w celu weryfikacji, oraz "wyślij wiadomość".

W ciągu kilku minut powinna przyjść, na podany adres e-mail, wiadomość z linkiem aktywacyjnym (kliknąć) umożliwiającym założenie/zmianę hasła. Proszę sprawdzić wszystkie zakładki poczty (np. SPAM, oferty, społecznościowe itp. - zależne od usługodawcy)

Hasło musi mieć minimum 8 znaków, przynajmniej jedną dużą literę oraz cyfrę.

Instrukcję logowania mogą Państwo znaleźć również na szkolnym profilu Facebooka klikając w ten napis.