W sobotę, 20.11.2021 w ramach projektu współfinansowanego z Europejskiego Funduszu Społecznego „POMORZE ZACHODNIE – WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE” rozpoczęły się Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno społeczne dla uczniów naszej szkoły. Głównym celem zajęć jest minimalizowanie negatywnych skutków pandemii COVID-19 powodujących osłabioną kondycję psychiczną uczniów, a w szczególności kształtowanie poczucia własnej wartości, pewności siebie oraz rozwijanie umiejętności nawiązywania kontaktu z drugą osobą i integracja z grupą rówieśniczą.

Zajęcia miały charakter wprowadzający  i miały poprzez dotyk, ruch i wzajemne relacje fizyczne, emocjonalne i społeczne poszerzanie świadomości samego siebie oraz pogłębianie kontaktu z innymi. Były doskonała okazją do wspólnej nauki i zabawy.

----------------

4 i 11.12.2021 uczniowie szkoły podstawowej kolejny raz wzięli udział w zajęciach rozwijających kompetencje emocjonalno-społeczne. Są to zajęcia współfinansowane z Europejskiego Funduszu Spolecznego "Pomorze Zachododnie - Wsparcie Psychologiczno - Pedagogiczne". Podczas zajęć poprzez zabawy i ćwiczenia rozwijali poczucie bezpieczeństwa, własnej wartości, odpowiedzialności, wrażliwości i umiejętności nawiązywania poprawnego kontaktu z drugą osobą.