Dnia 27 listopada 2021r. odbyło się kolejne spotkanie warsztatów integracyjnych ,, Wiem co jem”  realizowanych w ramach  projektu ,,POMORZE ZACHODNIE-WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE” dla uczniów klasy 6a SP14.

Warsztaty rozpoczęły się wspólną zabawą ,, Bezludna wyspa”, której celem było: integracja grupy i zgrany zespół, stworzenie poczucia siły i mocy grupy oraz zwiększenie zaufania wśród uczniów. Następnie uczniowie przeanalizowali wspólnie z nauczycielem receptury gastronomiczne i przygotowali stanowisko pracy. Sporządzili potrawy, które uwielbiają, czyli pizzę z warzywami i pizzę z salami. Nie obeszło się bez deseru, czyli oponek serowych, które były bardzo smaczne, a na koniec ugotowaliśmy również kompot z jabłek. Warsztaty integracyjne wpłynęły na funkcjonowanie ucznia w zespole, otworzyły ich na współpracę i ogromne zaangażowanie w zespole oraz na komunikację między sobą.