26 listopada, już po raz drugi, odbył się szkolny turniej wiedzy i sportu „Rambit”.

W turnieju uczestniczyły klasy z drugiego etapu edukacyjnego, czyli klasy IV – VIII. W trakcie zmagań drużyny musiały wykazać się sprawnością fizyczną podczas konkurencji sportowo-zwinnościowych, takich jak rzut piłką lekarską, wyścigi na deskorolkach, rzuty do kosza, do celu, budowanie z klocków najwyższej wieży.⛳️⛹️‍♀️🏀
Podczas konkurencji umysłowych uczniowie układali puzzle, rozwiązywali rebusy, dopasowywali nazwy kontynentów do ich konturów, dopasowywali nazwy do brył geometrycznych oraz odpowiadali na pytania dotyczące wiadomości z zakresu szkoły podstawowej. Rywalizacja była bardzo zaciekła i do końca nie było wiadomo, kto wygra. Ostatecznie najlepszą okazała się klasa V. Drugie miejsce zajęła klasa VI, a trzecie klasa VII.
Gratulacje dla zwycięzców!!!🥇🥈🏅